Loaderı Kapat
Denizli Organize Sanayi Bölgesi Teknik Koleji Mezuniyet Töreninde Plaketlerimizi Aldık

Teknolojinin hızla gelişmesine ve endüstriyel yatırımların artmasına paralel olarak sanayi sektörünün nitelikli iş gücü ihtiyacı da her geçen gün artmakta ve çeşitlenmektedir. Bu durum hem yerelde hem de ülke çapında eğitim kurumları ile işletmelerin iş birliği içerisinde çalışmasının önemini arttırmaktır.

Uğurlular olarak mesleki eğitimin ülke ekonomimize sağladığı katma değerin farkındalığıyla; endüstrimizin nitelikli iş gücü ihtiyacının mesleki ve teknik liselerden karşılanarak mezun olan gençlerimizin istihdamının sağlanmasına; mesleki ve teknik liselerin ise gelişen teknolojileri endüstrimiz ile eş güdümlü olarak takip edebilmesi adına her türlü desteği veriyoruz.

Bu kapsamda Denizli Organize Sanayi Bölgesi Teknik Koleji (DOSTEK) tarafından gerçekleştirilen mezuniyet töreninde, bugüne kadar sürdürdüğümüz işbirliği ve desteklerimiz sebebiyle Uğurlular Tekstil olarak plaketlerimizi aldık.

Mezun olan tüm öğrencilerimizi gönülden tebrik eder, kariyerlerinde başarılar dileriz. Nitelikli istihdam ile mesleki eğitim ilişkisinin geliştirilerek geleceğimiz için güç birliğinin sağlanması adına çalışmaya devam edeceğiz.